ColdFrm - Özgün İçerik Paylaşım Sitesi

Tam Versiyon: Sgc Tema (coldfrm)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Sgc Tema (coldfrm)

Yorum Yap Gör Temayı Dehşet Tema

https://dosya.co/ke3l0p2nltfd/Sgc_Modern...).rar.html

[Resim: r8U8C4.PNG]

[Resim: h4P4L2.PNG]

[Resim: g4O10R9.PNG]

[Resim: a3F3J10.PNG]

Password: oi.coldfrm.com
elinize sağlık tema dosyasını images klasörüne mi atıcaz oyle yaptım fakat sayfa beyaz ve yazılar var sadece 1.8.20 kullanıyorum sürüm
thanks
(01-04-2019, Saat: 00:21)sgc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Sgc Tema (coldfrm)

Yorum Yap Gör Temayı Dehşet Tema

Hide Post
sadasd
thanks
Teşekkürler

Hocam bu son konuları kısmını üstte gösterebilir miyiz?
(01-04-2019, Saat: 15:33)ueot333 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]elinize sağlık tema dosyasını images klasörüne mi atıcaz oyle yaptım fakat sayfa beyaz ve yazılar var sadece 1.8.20 kullanıyorum sürüm
Ftp ana dize atın tamamdır 1.8.20 uygundur 

(01-04-2019, Saat: 22:53)Barisb33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler

Hocam bu son konuları kısmını üstte gösterebilir miyiz?

Kodlama şeklinde yapılmıştır {trend} başlayanı üste atın tamamdır
Tema güzel de biraz daha bilgi verseniz iyi olur ftp ana dizin dediğiniz public_html mi ? Bide {trend} başlayanı üste atın ne demek anlamadım nasıl yapıyoruz kodlardan trendi bulup nereye yerleştireceğiz?
(02-04-2019, Saat: 20:00)TheSensei Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tema güzel de biraz daha bilgi verseniz iyi olur ftp ana dizin dediğiniz public_html mi ? Bide {trend} başlayanı üste atın ne demek anlamadım nasıl yapıyoruz kodlardan trendi bulup nereye yerleştireceğiz?

public_html at dosyaları tamamdır :=)

{$index_panel_advertisement} bunun gibi kodlar 
(02-04-2019, Saat: 20:06)TeamStar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-04-2019, Saat: 20:00)TheSensei Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tema güzel de biraz daha bilgi verseniz iyi olur ftp ana dizin dediğiniz public_html mi ? Bide {trend} başlayanı üste atın ne demek anlamadım nasıl yapıyoruz kodlardan trendi bulup nereye yerleştireceğiz?

public_html at dosyaları tamamdır :=)

Hocam kurulum falan tamam sorunsuz çalışıyoruz şuanda fakat bu dediğiniz kodları nereye taşıyacağım nereden itibaren taşıyacağım bilmiyorum. Önemli değil zaten yeri çok kötü gelmedi fakat şunda yardımcı olsanız çok iyi olur;

-Son mesaj ve istatistik kısmında kaç tane konu açarsam açayım hep en son görünüyor top 10 gibi değil ek bir eklenti kursam çakışır mı?
Kod:
-<div class="ad ad--300x250 m-bottom">Buraya hresimden html kodlu 300x250 fotoğraf linki yazıyorum ekran kayıyor<div class="ad__banner">300x250</div></div>
isterseniz sitemi vereyim reklam olmayacaksa bakın. Seçili alana yerleşmiyor resim.
index_panel_advertisement şablonundan düzenliyorum
(02-04-2019, Saat: 20:28)TheSensei Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-04-2019, Saat: 20:06)TeamStar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]public_html at dosyaları tamamdır :=)

Hocam kurulum falan tamam sorunsuz çalışıyoruz şuanda fakat bu dediğiniz kodları nereye taşıyacağım nereden itibaren taşıyacağım bilmiyorum. Önemli değil zaten yeri çok kötü gelmedi fakat şunda yardımcı olsanız çok iyi olur;

Kod:
<span class="table__head-title-text">Rastgele Resimler</span>                </h2>

<nav class="table__head-nav table__head-nav--right">
 Hocam şimdi rastgele resimlere istediğim başlığı yazarım anladım da orada otomatik resimler çıkıyor. Bu ortada falan bir link olsa değiştirirdim de onu nasıl kaldırıcaz hangi kısmı silmem lazım?

Ek olarak sürekli xml den düzenleyip yeniden kuruyorum. Bu boş alanlar hangi şablonlarda acaba? 
-Son mesaj ve istatistik kısmında kaç tane konu açarsam açayım hep en son görünüyor top 10 gibi değil ek bir eklenti kursam çakışır mı?
Kod:
-<div class="ad ad--300x250 m-bottom">Buraya hresimden html kodlu 300x250 fotoğraf linki yazıyorum ekran kayıyor<div class="ad__banner">300x250</div></div>
isterseniz sitemi vereyim reklam olmayacaksa bakın. Seçili alana yerleşmiyor resim.
index_panel_advertisement şablonundan düzenliyorum

Bilmiyorum Dene İstersen  :smile:
Sayfalar: 1 2 3 4 5