Skip to main content

CF-Team M.

Güncel WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8

Konu

#1
WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 
- kendi forumunuzu düzenlemek için bir komut dosyası. Forumu, gereksinimlerinize ve kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına göre kolayca özelleştirebilirsiniz. Veri depolaması için forum, hızlı erişim ve işin yüksek stabilitesini garanti eden MySQL veritabanını kullanır.

[Resim: d7G5V5.png]

İndirme linki:

İndir

Özelikler. :)


Uyarı Bu 
-Visual ayarları
 -Update eylem
-Mükemmel atıf Çevrim 
-Optimize arama motoru 
-Yüksek güvenlik sınıfı sosyal ağlar ile entegrasyon
 -Sistem antispam eklentileri yoluyla 
-genişleme işlevselliği şu anda 
-Birden dil (İngilizce ve Almanca) den
 -Importirovanie veri diğer sistemler
-Bir forum yazarken Modern teknoloji


Alıntı: Arşiv Rus ve Türk dili (eksik), ru.xml yada tr.xml. yükleyin / lang .Kurulum

Kurulum Kılavuzu Topluluk Yazılımı WoltLab Suite ™ 3

İçindekiler:

I. Sistem gereksinimleri
II. Hazırlıklar ve düşünceler
III. Yükleme prosedürü
IV. Burning Board® 4.0 veya daha eski sürümlerden güncelleme
V. Diğer sistemlerden veri transferi

ColdFrm.Com sitesinden indirildi

-------------------------------------------------- --------------

I. Sistem gereksinimleri

WoltLab Suite ™ 3'ü yüklemek için gerekenler:

* PHP 5.5.4 veya daha üstü destekli web sunucusu
* Aşağıdaki PHP uzantıları gereklidir: mbstring, libxml, dom, zlib, pdo, pdo_mysql, json, pcre
* MySQL veritabanı sürüm 5.5.35'te veya daha iyisi / alternatif olarak MariaDB 10.0.22 veya daha iyisi, InnoDB desteği ile
* En az 20 MB boş sabit disk alanı
* Yükleyici dosyalarını web alanınıza aktarmak için bir FTP istemcisi

Not: Yukarıda belirtilen ürünleri PHP 5.5.4 sürümünün altında kullanarak çalıştırmak mümkün değildir!


-------------------------------------------------- --------------

II. Hazırlıklar ve düşünceler

1. Sıkıştırılmış dosyayı sabit sürücünüze çıkartın. Bu dosyaları alacaksınız:

* upload / install.php
* upload / WCFSetup.tar.gz
* Lisans sözleşmesi.
* Mich.txt dosyası için
* Lizenzbestimmungen.txt
* read Me.txt oku

Not: "WCFSetup.tar.gz" dosyası da bir arşivdir. Asla bu arşivi açmayın!

2. Üç dosyayı FTP programınızla birlikte "upload" alt dizininden web alanınızda seçtiğiniz alt dizine yükleyin. Dosyaları, WoltLab Suite'in daha sonra kurulmasını istediğiniz dizine yüklemeyi düşünün.

3. Web alanınızın sistem gereksinimlerini tam olarak karşılamasını sağlamak için önce PHP desteğini test edin! Tek yapmanız gereken dosyayı tarayıcınızda ("test.php") açmak ve sonuçları görmektir. Örneğin. "http://www.example.com/test.php" ("www.example.com" yerine sunucunuzun adını yazın). Sunucunuz sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa, bir çözüm istemek için web sunucunuzla iletişim kurabilirsiniz. Özel bir sunucu için, lütfen eksik bileşenleri kurun.

4. Daha fazla kurulum için lütfen MySQL erişim verilerinizi hazır bulundurun. Bunu web sunucunuzun müşteri alanında bulabilirsiniz.III. Yükleme prosedürü

Lütfen kurulum komut dosyasının ilerlemesinin zaman zaman değişebileceğini unutmayın - bu işlemi çok kısa sürede iptal etmeyin. Bu davranış tamamen normaldir. Kurulumun süresi, İnternet bant genişliğiniz, sunucunun hızı ve yükü ile seçilen paketler gibi birçok faktöre bağlıdır.

1. Test.php ile koşulları daha önce başarıyla test ettiyseniz, şimdi "Kurulumu şimdi başlatabilirsiniz" komutunu kullanabilirsiniz. devam etmek için. Alternatif olarak, lütfen yükleme dosyasını ("install.php") tarayıcınıza yükleyerek başlatın. Örneğin. "http://www.example.com/install.php" ("www.example.com" yerine kendi sunucunuzun adını yazın). Kurulum asistanındaki talimatları izleyin. Lütfen MySQL erişim verilerinizi kuruluma hazır tutun.

2. Lütfen kurulum sihirbazının talimatlarını takip edin. Web alanı sistem gereksinimlerini karşılarsa, sihirbaz tekrar denetler. Yeşil olmayan bir şey varsa, bu işlev hala değişebilirse, lütfen web barındırma sağlayıcınıza başvurun. Tüm gereksinimler karşılanıncaya kadar kurulum devam edemez. Bir sonraki adımda, CMS'nin kurulum dizini ve seçtiğiniz ürün (uygulama) istenecektir. Varsayılan olarak, ana dizin CMS için önerilmektedir. Diğer tüm uygulamalar uygun alt klasörlere yüklenir.


-------------------------------------------------- --------------

IV. Burning Board® 4.0 veya daha eski sürümlerden güncelleme

Burning Board 4.0 ve daha eski sürümlerden doğrudan güncelleme mümkün değildir. WoltLab Suite'i ayrı bir dizine kurmalı ve verileri eski forumunuzdaki Burning Board İthalatçı verisine göre almalısınız.

Not: WoltLab Suite'i mevcut forumunuzla aynı URL üzerinden erişilebilir yapmak istiyorsanız, lütfen eski forumunuzu bir alt dizine kopyalayın ve WoltLab Suite'i doğrudan doğru dizine kurun.

Eklerin, avatarların ve gülen yüzlerin ithalatı için, her iki forum sisteminin de aynı web alanı hesabında olması kesinlikle gereklidir. Farklı alt etki alanlarında, sunucu yapılandırmasına bağlı olarak, güvenlik ayarı diğer alt etki alanına erişim open_basedir erişimine izin verilmez. Bu nedenle, ekleri, avatarları ve suratları ithal etmek mümkün değildir.

1. WoltLab Suite'i yükleyin ve yükleme sırasında ithalatçı eklentisini isteğe bağlı bir paket olarak seçin. WoltLab Suite, ithalatçı eklentisi olmadan zaten yüklüyse, paketi paket sunucusundan istediğiniz zaman yükleyebilirsiniz. Başarılı bir kurulumdan sonra, Yönetim -> Yönetim -> Bakım -> Veri Alma'ya gidin ve eski forum sisteminiz için ithalatçıyı seçin.

2. Sadece talimatları izleyin. Lütfen, içe aktarma işleminin süresinin, eski forum sisteminizdeki forumların, gönderilerin ve eklerin sayısı gibi birçok faktöre ve aynı zamanda diğer birçok faktöre bağlı olduğunu unutmayın. Prosedürü çok erken iptal etmeyin!

Uyarı: Veri aktarımını tamamladıktan sonra, sayaçları Yönetim -> Yönetim -> Bakım -> Sayaçları güncelle altından güncellemelisiniz.-------------------------------------------------- --------------
V. Diğer sistemlerden veri transferi
Yukarıda belirtilen ürünler, çeşitli dış sistemlerden veri ithalatını destekler. Aşağıdaki sistemler desteklenir.

* IP.Board 3.4.x
* IP.Board 4.x
* Kunena 3.0.x
* MyBB 1.6.x
* MyBB 1.8.x
* NodeBB 0.6r (Redis, experellell)
* phpBB 3.0.x
* phpBB 3.1.x
* Basit Makineler Forumu 2.x
* vBulletin 3.8.x - 4.2.x
* vBulletin 5.x (deneme)
* WordPress 3.7+
* XenForo 1.2.x - 1.4.x

Not: Yukarıda belirtilen ürünleri mevcut sisteminizle aynı URL üzerinden çağırmak istiyorsanız, lütfen eski sisteminizi bir alt dizine kopyalayın ve yukarıda listelenen ürünleri doğrudan doğru dizine kurun.

Eklerin, avatarların ve gülen yüzlerin içe aktarılması için her iki sistemin de aynı web alanı hesabında olması gerekir. Farklı alt etki alanlarında, sunucu yapılandırmasına bağlı olarak, güvenlik ayarı diğer alt etki alanına erişim open_basedir erişimine izin verilmez. Bu nedenle, ekleri, avatarları ve suratları ithal etmek mümkün değildir.

1. WoltLab Suite'i yükleyin ve yükleme sırasında ithalatçı eklentisini isteğe bağlı bir paket olarak seçin. Yukarıda belirtilen ürünler ithalatçı eklentisi olmadan zaten kuruluysa, paketi paket sunucusundan istediğiniz zaman kurabilirsiniz. Başarılı bir kurulumdan sonra, Yönetim -> Yönetim -> Bakım -> Veri Alma'ya gidin ve eski sisteminiz için ithalatçıyı seçin.

2. Sadece talimatları izleyin. Lütfen, içe aktarma işleminin süresinin, eski forum sisteminizdeki forumların, gönderilerin ve eklerin sayısı gibi birçok faktöre ve aynı zamanda diğer birçok faktöre bağlı olduğunu unutmayın. Prosedürü çok erken iptal etmeyin!

Uyarı: Veri aktarımını tamamladıktan sonra, sayaçları Yönetim -> Yönetim -> Bakım -> Sayaçları güncelle altından güncellemelisiniz.

----------------------------------------------------------------Resimler:
[Resim: c9O10Y6.png]

[Resim: n2F7Y2.png]

[Resim: u9L4Y9.png]

[Resim: p4T10C8.png]

[Resim: i4P7H8.png]

[Resim: v7O8S7.png]

[Resim: y5R10E7.png]

[Resim: s10R4A2.png]

[Resim: w3E6M9.png]


[Resim: 6N34.png]
Bayram Ay | Yönetici 


Bir sorununuz olduğunda özel mesaj veya info@coldfrm.com adresine e-mail atınız.

 
[*]Konulara yorum yapınız.
[*]Sürekli konu açmaya gayret ediniz.
[*]Biz bir aileyiz
En son düzenleme: 29-03-2019, Saat: 20:54 TeamStar.
Alıntı
Lütfen Giriş Yapın & Kayıt Olun.
Bize Destek Olmak İçin Lütfen Hemen Giriş Yapın & Kayıt Olun
Hemen Kayıt Ol
Sitemize Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt olarak birçok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz !
&
Giriş yap
Zaten Bir Hesabınız Var Mı? Giriş yap.

Anahtar Kelimeler

WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8, WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8 indir, WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8 Videosu, WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8 online izle, WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8 Bedava indir, WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8 Yükle, WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8 Hakkında, WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8 nedir, WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8 Free indir, WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8 oyunu, WoltLab Suite Forum (Yazma Kurulu) 5.1.8 download

Task